ART / Oil paintings / Oil painting 12341031
nr 1234 1031
OIL PAINTING
unidentified artist, Sweden, 18th century, Officersporträtt. Olja på duk 75xx 61, dubblerad duk.
Oidentifierad Konstnär, Sverige, 1700-tal, Officersporträtt. Olja på duk 75xx 61
Condition: dubblerad duk
Withdrawn
Monday February 11 2019
at 18:03:48